Poštovani,

Dana 25.12.2023.  (ponedjeljak) zbog praznika (BOŽIĆA) Komunalno Pitomača d.o.o. neće vršiti odvoz komunalnog otpada za ulice Vinogradska, Augusta Šenoe, Ljudevita Gaja, Trg Kralja Tomislava, Antuna Mihanovića i Vatroslava Lisinskog.

Za gore navedene ulice odvoz komunalnog otpada izvršiti će se u PETAK 22.12.2023.

Dana 26.12.2023.  (UTORAK) zbog praznika (SVETOG STJEPANA) Komunalno Pitomača d.o.o. neće vršiti odvoz komunalnog otpada za naselja: Otrovanec, Sedlarica, Turnašica, Mala Črešnjevica, Velika Črešnjevica i Grabrovnica.

Za gore navedena naselja odvoz komunalnog otpada izvršiti će se u SRIJEDU 27.12.2023.

Svim stanovnicima općine Pitomača i korisnicima naših usluga želimo sretan i blagoslovljen Božić.